عنوان رویداد

کارگاه آشنایی با ابزارهای تحلیل داده در کسب و کار و حوزه مدیریت پروژه، از KPI تا OKR

خلاصه رویداد

کمیته کارگاه آموزشی شبکه اعضای جوان انجمن مدیریت پروژه ایران برگزار می‌کند کارگاه آشنایی با ابزارهای تحلیل داده در کسب و کار و حوزه مدیریت پروژه، از KPI تا OKR

سر فصل های رویداد

.

توضیحات رویداد

مدیریت داده محور یکی از مفاهیم کلیدی در تحول دیجیتال کسب و کارها در انقلاب صنعتی چهارم است که مبنایی برای تصمیم گیری و برنامه‌ریزی بر اساس شواهد و داده‌ها به جای باورها در جهت خلق ارزش در سازمان‌ها ارائه می‌دهد.

آشنایی با تحلیل داده ها با استفاده از ابزارهای کاربردی همچون شاخص کلیدی عملکرد (KPI) و نیز اهداف و نتایج کلیدی (OKR)، ضرورت امروز کسب و کارهای پروژه محور می‌باشد. در این دوره ضمن مرور اجمالی بر اصول و گام‌های پیاده‌سازی این ابزارها در فضایی تعاملی، برخی نمونه‌های موفق مورد مطالعه قرار گرفته و در پایان نکاتی در جهت مصورسازی و داستان پردازی با داده‌ها ارائه خواهد شد.

در پایان کارگاه، پروژه‌ای جهت کارکلاسی مطرح و پس از جمع بندی و بررسی پاسخ های شرکت کنندگان، به قید قرعه جوایز نفیسی به بازخوردهای منتخب تقدیم می‌گردد.

مشخصات دوره:

عنوان دوره: کارگاه آشنایی با ابزارهای تحلیل داده در کسب و کار و حوزه مدیریت پروژه، از KPI تا OKR

زمان: ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ از ساعت 9-14 (5 ساعت) 

مدرس: محمد جعفری

هزینه ثبت نام: 300 هزار تومان 

اعضای انجمن: 240 هزار تومان

اطلاعات برگزاری

آدرس: :تهران، امیرآباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه همکف

تلفن: (۵خط) ۸۸۲۲۹۴۰۶ ۰۲۱

Card image

زمانبندی رویداد

  • شروع ثبت نام : ۱۴۰۲/۱۲/۰۲
  • شروع رویداد : ۱۴۰۲/۱۲/۱۷
  • مدت رویداد: ۵ساعت

اطلاعات ثبت نام

  • مخاطبین :
  • مدرس :
  • سرمایه گذاری : ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال
ثبت نام